Přinášíme do Vašeho podnikání pohyb

Každé odvětví má svoje specifika. Nejrůznější pohyby vyžadují inovativní, účinné, výkonné a spolehlivé pohonné systémy. Nabízíme Vám vhodné pohony a řešení pro Vaše odvětví.

Stavební materiály a sklo

Stavební materiály a sklo
Stavební materiály a sklo

Stavební branže klade na pohonnou techniku obzvlášť náročné požadavky. Na jedné straně musí být stejně robustní a mít stejnou životnost jako používaná zařízení a musí spolehlivě pracovat i v nejtěžších podmínkách. Na druhé straně se velký důraz klade na přesnost, např. při bodově přesném polohování.

Ten, kdo hledá stabilní, výkonná a účinná řešení pohonu pro stavebnictví a průmysl stavebních hmot, učiní správnou volbu s našimi inovativními produkty a řešeními. Naše pohonná technika je v každém klimatu a za jakýchkoli podmínek nejen spolehlivá, robustní, bezpečná a s vysokým krouticím momentem, ale stejně tak elektricky a mechanicky vysoce odolná proti přetížení, prachotěsná, mimořádně odolná proti korozi a chráněná proti stříkající vodě. Od štěrkoven a důlních závodů, přes kamenolomy a pískovny až po výrobu cementu nebo betonu přináší naše automatizační technika pohyb do stavebnictví.

Služby a řešení

Těžba

Těžební průmysl
Těžební průmysl
  • V báňském a těžebním průmyslu jsou lidé a stroje vystaveny nejextrémnějším podmínkám. Vysoce nepravidelná zatížení nečistotami a nárazové zatížení, chlad, teplo nebo déšť dávají použitému materiálu pořádně zabrat.
  • Naše výrobky a řešení úspěšně splní Vaše požadavky v těžebním průmyslu.

Výrobky a řešení

Přeprava - přístavy / letiště / železnice

  • Denně se přepravují tuny nejrůznějšího zboží: dopisy, balíky, cenné zboží, kapaliny, zboží podléhající rychlé zkáze, jako např. potraviny nebo květiny, strojní součásti, nebezpečné zboží, živá zvířata a mnohem více. V každém kroku je nutné zboží zvedat, přesunovat, stohovat a otáčet.
  • Aby bylo možné tyto nejrůznější úkoly hospodárně zvládnout, jsou kladeny vysoké požadavky na používanou pohonnou techniku: Modularita, spolehlivost a disponibilita jsou stejně důležité jako robustnost, vysoký krouticí moment a dlouhá životnost. Ať už se jedná kontejnery, regálové zakladače nebo moderní mobilní řešení - s osvědčenými a spolehlivými aplikačními řešeními z našeho stavebnicového systému zajistíme větší hospodárnost, flexibilitu a bezpečnost všech procesů.

Výrobky a řešení

Potraviny a balení pevných látek

  • Požadavky na balicí stroje v potravinářském a spotřebním průmyslu: dynamika, přesnost, kontinuita. Jeden po druhém jsou realizovány různé úkoly jako stáčení, uzavírání, paletování a přeprava. Nejrůznější pohyby vyžadují inovativní, účinné a výkonné pohonné systémy.
  • Vsaďte na naši pohonnou techniku. Je spolehlivá, flexibilní, dynamická a přesná. Realizujte tak ekonomicky svůj individuální proces toku materiálu, ať s taktovanou nebo kontinuální přepravou. Ve spolupráci s Vámi ale vzniknou i řešení pro kompletní systém.

Výrobky a řešení

Zpracování dřeva

  • Aplikace ve dřevozpracujícím průmyslu jsou mnohostranné a náročné: Odkornění, řezání, vrtání, frézování, hoblování, lisování, broušení, obrábění, zušlechťování atd. Stroje, zařízení a vybavení musejí být dynamické, přesné, robustní a s vysokým krouticím momentem.
  • Suverenita naší pohonné techniky jasně dává najevo, proč má firma SEW-EURODRIVE zastoupení v nejdůležitějších odvětvím po celém světě: Hustota výkonu, různorodost variant, odolnost proti přetížení a spolehlivost dodávají uživateli jistotu, kterou si přeje - v každé aplikaci optimální umístění a maximální účinnost. Rovněž speciální řešení, která jsou v dřevařském průmyslu potřebná, rádi vyvineme ve spolupráci s Vámi.
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Poslední návštěva