Uvedení do provozu & údržba

CDS® – Complete Drive Service

S našimi samostatně použitelnými a dokonale kombinovatelnými systémovými moduly CDS® máte k dispozici vždy službu, kterou potřebujete pro Vaši pohonnou techniku a automatizaci - bez ohledu na to, kdy a kde ji potřebujete.

CDS® Complete Drive Service
Servisní moduly CDS®: samostatně použitelné a dokonale kombinovatelné
Servisní moduly CDS®: samostatně použitelné a dokonale kombinovatelné

Individuální požadavky našich zákazníků mohou být v závislosti na aplikaci velmi rozdílné. Jednou je nutná odborná pomoc při uvádění do provozu. Jindy stojí v popředí revize, údržba nebo programování aplikací.

Proto Vám pomůžeme přesně tam, kde nás potřebujete. Díky CDS®máte k dispozici stavebnici servisních služeb, jejíž obsah je založen na dlouholetých a bohatých praktických zkušenostech.

Obsah každého z těchto modulů CDS®lze při tom individuálně přizpůsobit. Všechny moduly jsou kromě toho vytvořeny flexibilně tak, abyste mohli jejich individuální obsah bez problémů kombinovat se zřetelem na Vaše potřeby. Společně s Vámi sestavíme servisní balíček šitý na míru a zajistíme tak vysokou dostupnost Vaší pohonné techniky.

Díky celosvětové servisní síti více než 77 Drive Technology Center máte kompletní pohony a náhradní díly vždy rychle k dispozici - v mnoha regionech dokonce během 24 hodin. Od preventivní údržby přes řízení poruch a 24-hodinovou servisní linku až po dopravní logistiku Vám společnost SEW-EURODRIVE nabízí jistotu, kterou požadujete!

Naše nabídka služeb pro Vás

Zavřít tabulku
Na této stránce jsme pro Vás uložili tabulku

Uvedení do provozu & údržba

Servisní kontakt

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní problém nebo technický dotaz a chcete od nás poradit? Pošlete nám zprávu.

Kontaktujte nás
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Poslední návštěva