Poptávka & objednávka

Elektronická fakturace

Chcete optimalizovat zpracování doručených faktur a současně zeštíhlit své administrativní procesy? Pomůžeme Vám zvýšit efektivitu Vašich procesů!

Elektronická fakturace
Elektronická fakturace

S elektronickou fakturací (eInvoicing) DriveBenefitsVám nabízíme další možnost jak zvýšit efektivitu procesů. Zákon o zjednodušení daňové evidence z roku 2011 (obsahuje změnu § 14 odst. 1 a 3 zákona o dani z obratu) nám umožňuje zasílat Vám faktury elektronicky emailem jako soubor PDF. Tyto elektronické dokumenty obsahují všechny povinné údaje pro faktury vyžadované legislativou. Nutnost digitálního podpisu odpadla.

Fakturami ve formátu PDF zasílanými emailem je možné kompletně nahradit faktury dosud zasílané v papírové podobě. Emailem od nás obdržíte vždy jednu fakturu. Volitelně lze kromě souboru PDF vytvořit a zaslat fakturační soubor XML, abychom strukturovanými fakturačními daty ještě lépe podpořili automatické zpracování. Nebo můžete jít ještě o krok dále - se zasíláním faktur prostřednictvím EDI. Rádi Vám poradíme, jaký postup je pro Vás nejvhodnější.

Elektronická fakturace - přesvědčivě dobrá! Zeštíhlete i Vy pomocí funkce eInvoicing své administrativní procesy. Ušetřete čas a náklady na administrativu tak, že přejdete na elektronické zasílání faktur. Profitujte ze zjednodušené interní distribuce Vašich faktur a udělejte současně něco i pro životní prostředí. Přijímáním elektronických faktur snížíte spotřebu papíru, zmenší se přepravní dráhy a automatizují se Vaše administrativní procesy.

Přejděte nyní na elektronickou fakturaci!

Výhody pro Vás

 • Komfortní zpracování

  poskytnutím fakturačních údajů v elektronické podobě.
 • Menší časová náročnost

  protože odpadá cesta na poštu. Využijte více času na jiné účetní činnosti.
 • Rychlejší dostupnost

  díky automatickému dalšímu zpracování ve Vašich systémech.
 • Práce šetrná k životnímu prostředí

  upuštěním od používání papírových faktur.

Úspora času a nákladů - pomocí modulů DriveBenefits!

Jednodušší a nákladově optimalizované zpracování a realizace procesů v rámci kompletního hodnototvorného řetězce: od engineeringu až po údržbu. Jak? Získejte více informací o procesních řešeních DriveBenefits.

Kontakt
Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní dotaz a chtěli byste od nás poradit? Pošlete nám zprávu se svými dotazy.

Kontaktujte nás
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Více informací
Kombinujte individuálně moduly DriveBenefits a získejte celkový koncept, který se Vám vyplatí.

Film DriveBenefits

Individuálně kombinujte moduly DriveBenefits a získejte celkový koncept, který se Vám vyplatí.

Poslední návštěva