Dodávka & tok materiálu

Inteligentní tok materiálu s DriveTag

Chcete automatizovat svůj proces příjmu zboží a optimalizovat tok zboží. Naše etiketa s čárovým kódem DriveTag Vám pomůže efektivněji uspořádat proces toku materiálu a uvádění do provozu.

Optimalizace procesů při příjmu zboží a interního toku materiálu s DriveTag
Optimalizace procesů při příjmu zboží a interního toku materiálu s DriveTag

Kromě dodávek výrobků Vás podpoříme i při optimalizaci Vašich obchodních procesů. Náš modul DriveTag, součást procesních řešení DriveBenefits, vytváří skutečnou přidanou hodnotu v oblasti toku materiálu a dodávek. Neboť tyto etikety s čárovým kódem pomáhají automatizovat procesy při příjmu zboží a optimalizovat tok materiálu.

DriveTag jsou funkční etikety s čárovým kódem obsahující Vámi definované údaje, jako například sériové číslo SEW, Vaše číslo materiálu nebo Vaše číslo projektu. Tím umožňují snadnou a elektronickou identifikaci pohonu. S DriveTag lze efektivně řídit všechny dodávky a jejich interní použití. Snížíte tak náklady v oblasti vlastního příjmu zboží a Váš interní tok materiálu získá na dynamice. Na přání vybavíme Vaše pohony a obalové jednotky etiketami DriveTag.

Technicky vše jednoduché a bezproblémové! K dispozici máte různé standardní varianty se stanovenými možnostmi. Podle Vašich potřeb je vybavíme různými typy čárových kódů. I bez čtečky můžete číst nekódované texty za účelem identifikace pohonu.

Znáte již naši aplikaci SEW Product ID plus?

S aplikací SEW Product ID plus rychle a jednoduše naskenujete QR kód na etiketě DriveTag a získáte tak všechny podstatné informace o Vašem výrobku přímo na Vašem chytrém telefonu. Otravné zadávání sériového čísla je historie. Přesvědčte se sami o praktické aplikaci SEW Product ID plus.

Výhody pro Vás

 • Snadná identifikace

  výrobků a služeb pomocí čtečky.
 • Pohodlná manipulace

  díky funkčním etiketám s natištěným čárovým kódem a nekódovaným textem.
 • Nízká chybovost

  protože odpadá ruční zadávání.
 • Menší časová náročnost

  díky automatizovaným procesům při příjmu zboží a efektivnějšímu toku materiálu.

Úspora času a nákladů - s moduly DriveBenefits!

Jednodušší a nákladově optimalizované zpracování a realizace procesů v rámci kompletního hodnototvorného řetězce: od engineeringu až po údržbu. Jak? Získejte více informací o procesních řešeních DriveBenefits.

Kontakt
Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní dotaz a chtěli byste od nás poradit? Pošlete nám zprávu se svými dotazy.

Kontaktujte nás
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Poslední návštěva