Ahkera Smart Tech

  • Odbavení zavazadel od firmy Ahkera

    Mechatronické řešení pohonu pro maximální efektivitu při odbavování zavazadel

    Vysoce moderní zařízení pro odbavování zavazadel na letišti Helsinki šetří místo a energii a lze je snadno integrovat do stávající infrastruktury.

Mnoho letišť zaznamenává rostoucí počty cestujících, a proto rozšiřují nebo modernizují svá zařízení na odbavování cestujících. Firma Ahkera jako první vyvinula systém, který plně automaticky provádí nakládku a vykládku kontejnerů a zavazadlových vozíků.

Plně automatická přeprava zavazadel od společnosti Ahkera s pohony SEW-EURODRIVE

Tradiční odbavení zavazadel zahrnuje mnoho manuální práce a vyžaduje velké plochy pro třídění a distribuci zavazadel po letu. Zejména automatizovaná příprava zavazadel k odběru je stále obtížná. Společnost Ahkera Smart Tech vyvinula jako první na světě řešení, aby bylo možné plně automaticky nakládat a vykládat kontejnery a zavazadlové vozíky. Toto řešení Vám přináší větší bezpečnost práce a nižší náklady na personál a na provoz. Kromě toho šetříte cennou úložnou plochu v odbavovací hale. Řešení je jedinečné i v tom směru, že je lze snadno integrovat do již existující infrastruktury. Tak udržíte náklady na investice v mezích.

Unikátní řešení pro plně automatické odbavení zavazadel na letištích

Nejdůležitější kritéria firmy Ahkera pro nový systém přepravy zavazadel byla maximální energetická účinnost, flexibilita a funkčnost. Kromě toho se mělo instalovat co nejméně variant, aby byly náklady na instalaci a údržbu zařízení co nejnižší. Proto se firma Ahkera při výběru pásových dopravníků rozhodla pro kombinaci našeho vysoce účinného mechatronického pohonného systému MOVIGEAR®,který tvoří motor převodovka a elektronika v kompaktním mechanickém celku, a našeho elektronického motoru DRC.. . Se svou charakteristickou odolností proti přetížení je náš pohon MOVIGEAR®optimálně dimenzován na požadavky techniky pro přepravu zavazadel. Elektronický motor DRC.. navíc všestranně a flexibilně řeší všechny polohovací úkoly, které jsou nutné pro manipulaci se zavazadly a kontejnery. V prvním testu je v provozu kompletní zařízení na letišti v Helsinkách.

Propojením vysoce účinných součástí dosahujeme maximální efektivitu systému. Tak se podařilo snížit spotřebu energie pro přepravu zavazadel v porovnání s ostatními systémy o více než 35 %. Velký výkonový rozsah umožňuje minimalizovat počet instalovaných variant a tím i náklady na údržbu a náhradní díly. U zvedacích stanic a při nakládání kontejnerů se používá univerzální elektronický motor DRC.. . Tento kompaktní motor s integrovanou elektronikou obslouží všechny polohy, které vyžadují přesné umísťování.

Úspora energie více než 35 %

Výzva

Vysoká energetická účinnost a kompaktnost při vysoké funkčnosti, to byly požadavky na nový systém přepravy zavazadel.

Řešení

Naše série pohonů MOVIGEAR®v kombinaci s elektronickým motorem DRC.. optimálně splňuje tato kritéria a již se využívá na různých letištích.

Kontakt
Navázání kontaktu k referenci Letiště Helsinki

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní aplikaci a chtěli byste od nás poradit? Pošlete nám zprávu se svými dotazy.

Poslat dotaz
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Více informací
Firma Ahkera jako první vyvinula systém, který plně automaticky provádí nakládku a vykládku kontejnerů a zavazadlových vozíků.

Plně automatická doprava zavazadel firmy Ahkera

Firma Ahkera jako první vyvinula systém, který plně automaticky provádí nakládku a vykládku kontejnerů a zavazadlových vozíků.

Ke stažení

Poslední návštěva