Pohonná řešení pro automobilový průmysl

 • Lisovna v automobilovém průmyslu

  Lisovna

  Účinné pohony a inteligentní automatizační řešení zvyšují Vaši produktivitu.

  Více informací
 • Karosárna v automobilovém průmyslu

  Karosárna

  Integrovaná řešení pohonu snižují komplexnost zařízení.

  Více informací
 • Lakovna v automobilovém průmyslu

  Lakovna

  Dokonale propojená pohonná technika pro bezchybný proces lakování.

  Více informací
 • Powertrain v automobilovém průmyslu

  Powertrain

  Plně integrovaná modulární řešení pohonu pro efektivní výrobu JIT/JIS

  Více informací
 • Koncová montáž v automobilovém průmyslu

  Koncová montáž

  Inteligentní automatizační řešení a účinná technika pohonu pro vysoký výkon.

  Více informací

Propojení, vysoký výkon a bezpečné procesy ve výrobě automobilů

Průběh výroby v automobilovém průmyslu je založen na procesech »just in time« (JIT) a »just in sequence« (JIS). Zde jsou požadována flexibilní a efektivní řešení pohonu a inteligentní koncepce automatizace.

Vyrábíte »just in time« a "just in sequence"? Pak pro Vás každý prostoj zařízení znamená vysoké následné náklady. Profitujte z našich speciálních, kompletně integrovaných řešení pohonu šitých na míru Vaší výrobě automobilů. Protože inteligentní automatizace v dokonalé koordinaci s pohony a všemi ostatními komponenty systému jsou základním předpokladem pro Váš úspěch.

Ať už se jedná o lisovnu, karosárnu, montáž motorů (powertrain), lakovnu nebo koncovou montáž - naši odborníci znají Vaše procesy v automobilovém průmyslu. Vědí, že neustále roste počet vyráběných modelů a postup určují rychlejší průběžné časy výroby. Vyrábět rychleji, bezpečněji a více a při tom udržet v mezích náklady a energetickou účinnost - to se Vám podaří přesvědčivým způsobem s našimi Integrated Drive Solutions.

Spolehněte se na naše bohaté portfolio produktů a služeb: stavebnicový systém pohonných komponentů má pro Vás připraveny všechny myslitelné kombinace a varianty. Předdefinovaná, škálovatelná řešení pohonu balíčků MAXOLUTION®jsou již perfektně uzpůsobena Vašim konkrétním aplikacím. A jestliže chce pohonnou techniku pro všechny Vaše komplexní procesní kroky vzájemně optimálně propojit, pak jsou pro Vás perfektní volbou individuální systémová řešení MAXOLUTION®.

Odvětvové video
CMS_OPEN_VIDEO

Automobilový průmysl v pohybu

Zažijte poutavým způsobem, jak můžete s našimi integrovanými řešeními pohonu zvýšit účinnost a spolehlivost Vaší výroby.

Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Vaše procesy a naše vhodná řešení pohonu v automobilovém průmyslu

Přehledu procesů ve výrobě automobilů 1
Lisovna v automobilovém průmyslu

Než se z pásové oceli stanou hotově vylisované díly karoserie, projdou materiály v lisovně komplexními procesními operacemi.

Více informací
2
Karosárna v automobilovém průmyslu

V karosárně s velmi přísnými požadavky na kvalitu a přesnou kontrolou je potřeba automatizace a bezpečnosti obzvlášť vysoká.

Více informací
3
Lakovna v automobilovém průmyslu

Snad nic není pro řidiče posvátnější než absolutně bezchybné lakování. Proto se nesmí lakýrník dopustit sebemenší chyby.

Více informací
4
Powertrain v automobilovém průmyslu

Proces powertrain koordinuje výrobu hlavních součástí každého automobilu: zde se vyrábějí a montují motory, převodovky a nápravy.

Více informací
5
Koncová montáž v automobilovém průmyslu

V koncové montáži musejí výrobci automobilů dodržovat vysoké průběžné časy pracovního cyklu podle požadavků výroby JIT/JIS, aniž by to mělo negativní dopad na kvalitu.

Více informací

Legenda