Pohonná řešení pro automobilový průmysl

  • SEW obrázek
  • SEW obrázek
  • SEW obrázek
  • SEW obrázek
  • SEW obrázek

Propojení, vysoký výkon a bezpečné procesy ve výrobě automobilů

Průběh výroby v automobilovém průmyslu je založen na procesech »just in time« (JIT) a »just in sequence« (JIS). Zde jsou požadována flexibilní a efektivní řešení pohonu a inteligentní koncepce automatizace.

Vyrábíte »just in time« a "just in sequence"? Pak pro Vás každý prostoj zařízení znamená vysoké následné náklady. Profitujte z našich speciálních, kompletně integrovaných řešení pohonu šitých na míru Vaší výrobě automobilů. Protože inteligentní automatizace v dokonalé koordinaci s pohony a všemi ostatními komponenty systému jsou základním předpokladem pro Váš úspěch.

Ať už se jedná o lisovnu, karosárnu, montáž motorů (powertrain), lakovnu nebo koncovou montáž - naši odborníci znají Vaše procesy v automobilovém průmyslu. Vědí, že neustále roste počet vyráběných modelů a postup určují rychlejší průběžné časy výroby. Vyrábět rychleji, bezpečněji a více a při tom udržet v mezích náklady a energetickou účinnost - to se Vám podaří přesvědčivým způsobem s našimi Integrated Drive Solutions.

Spolehněte se na naše bohaté portfolio produktů a služeb: stavebnicový systém pohonných komponentů má pro Vás připraveny všechny myslitelné kombinace a varianty. Předdefinovaná, škálovatelná řešení pohonu balíčků MAXOLUTION®jsou již perfektně uzpůsobena Vašim konkrétním aplikacím. A jestliže chce pohonnou techniku pro všechny Vaše komplexní procesní kroky vzájemně optimálně propojit, pak jsou pro Vás perfektní volbou individuální systémová řešení MAXOLUTION®.

CMS_OPEN_VIDEO
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Vaše procesy a naše vhodná řešení pohonu v automobilovém průmyslu

Přehledu procesů ve výrobě automobilů 1

2

3

4

5

Legenda

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5