Energeticky úsporné řešení - Intralogistika

  • Energeticky úsporné řešení - Regálový zakladač

    Regálový zakladač

    Úspora energie v intralogistice

Potenciál úspor = až 25 %

Řešení effiDRIVE®s měničem pohonu MOVIDRIVE®a jednotkou pro řízení pohybu MOVI-PLC®umožňuje celkovou úsporu 7 250 € za pouhých 5 let provozu.

Měnič pohonu MOVIDRIVE® B s jednotkou pro řízení pohybu MOVI-PLC®

Využijte generátorickou energii: přímé opětovné použití v dalších osách

Oba měniče pohonu MOVIDRIVE® B odpovědné za regulaci pojezdové osy a osy zdvihu se propojují v jejich meziobvodu, tj. uvolněnou elektrickou energii může přímo využít druhá osa. Kromě toho nadřízená jednotka řízení pohybu MOVI-PLC® inteligentně ovládá pojezdovou osu a osu zdvihu. Nejkratší možná celková doba se neprodlouží, při současně energeticky optimálním provozu pojezdové osy a osy zdvihu v rámci časového okna.

Snižte svou celkovou spotřebu energie!

V praxi osvědčené balíčkové řešení »Inteligentní meziobvodové připojení u regálových zakladačů« sníží Vaši spotřebu energie až o 50 % při maximálním výkonu přístrojů a optimálním využití dynamiky přístrojů. Kromě toho snížíte celkovou spotřebu energie s úsporou 1 450 € ročně, a to při minimálních investičních nákladech a zanedbatelných dodatečných nákladech na instalaci. Zavolejte nám. Naši odborníci Vám rádi poradí!

Měřitelný úspěch energeticky úsporného řešení effiDRIVE®

Zavřít tabulku
Porovnání Standardní varianta Řešení effiDRIVE®
Komponenty pro projekt Běžné ovládání: uvolněná energie je odváděna prostřednictvím brzdového odporu Inteligentní meziobvodové připojení s měničem pohonu MOVIDRIVE®s řídicí jednotkou pohybu MOVI-PLC®
Náklady na energii / rok* 7 200 € 5 750 €
Spotřeba energie 125 % 100 %
Doba návratnosti   okamžitě
Úspora CO2/ rok   10 t
  1. * Základ pro výpočet: Spotřeba energie/cyklus x 880 cyklů/den x 350 dnů/rok x 0,10 €/kWh
Na této stránce jsme pro Vás uložili tabulku