RSS Feed

Změna ve vedení společnosti

27.07.21

Společnost SEW-EURODRIVE CZ s.r.o., působící již 24. rokem na trhu s pohonnou technologií si vám dovoluje oznámit, že novým jednatelem byl jmenován pan ing. Jaroslav Fryčka.

Ve funkci tak vystřídal pana ing. Josefa Koláře, který po úspěšných 12. letech odešel na zasloužený odpočinek, kde má v plánu věnovat se rodině a svým koníčkům.

„Přesto nebo spíše právě pro to že, pro SEW pracuji již více než 15 let, je jmenování jednatelem pro mě obrovská výzva a závazek zároveň. Věřím, že se mi ve spolupráci s kolegy podaří navázat na mého předchůdce, čímž mu děkuji za vše, co pro společnost udělal“, říká ing. Jaroslav Fryčka a dodává: „Bezprostředním cílem pro následující období je úspěšně dokončit projekty jejich cílem je zajistit zvýšení efektivity služeb SEW-EURODRIVE CZ a posílit tak naše významné postavení na trhu. V dlouhodobém horizontu se pak jedná o optimalizaci vnitřního chodu společnosti tak, aby byla schopna naplňovat potřeby našich zákazníků a obchodních partnerů."

Jaroslav Fryčka nastoupil do společnosti SEW-EURODRIVE CZ s.r.o. v roce 2006 na pozici manažera servisního oddělení a od roku 2018 zastával pozici obchodního ředitele.