• SEW-EURODRIVE v kostce

    Ve stručnosti

    Nejdůležitější fakta o naší společnosti v kostce.

Rodinný podnik
Rodinný podnik

Think global - act local

Vlastníky vedený, rodinný podnik se sídlem v Bruchsalu je zakořeněný v regionu a přesto působí po celém světě.

Zaměstnanci
Zaměstnanci

Na tyto zaměstnance se můžeme spolehnout

V obchodním roce 2013/14 zaměstnávala společnost SEW-EURODRIVE na celém světě více než 16 000 pracovníků. Z toho jen 550 pracuje ve výzkumu a vývoji.

Závody
Závody

Jsme s Vámi na celém světě

V současnosti disponujeme sítí 14 výrobních závodů, 79 Drive Technology Center ve 48 zemích této planety. Tendence rostoucí.

Obrat
Obrat

Náš obrat v číslech

S obratem více než 2,6 miliard € (2014/15) patříme k lídrům na mezinárodním trhu s pohonnou technikou a automatizací.

Spektrum našich výkonů

Když padne jméno SEW-EURODRIVE, většinou jako první padne výraz „elektromotory“. To je pravda, protože to byly počátky našeho podniku. V současnosti znamená jméno SEW-EURODRIVE mnohem více - a spektrum našich služeb se výrazně rozrostlo.

Převodové motory, převodovky, motory, komponenty pro decentrální instalaci, elektronicky regulované pohony, mechanické aktuátory, ale i řešení pohonu, která obsahují vysoký podíl engineeringu. A samozřejmě u nás nesmějí chybět ani doplňkové služby a servisní nabídky!

Výrobky
Výrobky

Nesčetné možností variací

Náš stavebnicový systém umožňuje bezpočet možností variací, abyste nalezli ten správný produkt pro Vás. Náš vyhledávač výrobků Vám usnadní začátek.

Řešení
Řešení

Víc než jednotlivé komponenty

Potřebujete komplexní řešení pro svou aplikaci? I tady Vám rádi pomůžeme. Od poradenství, přes plánování až po realizaci. Buď předdefinované řešení nebo řešení naplánované podle Vašich přání.

Služby
Služby SEW-EURODRIVE

Služby pro každou fázi životního cyklu zařízení

Naše portfolio završuje rozsáhlá nabídka služeb a servisních výkonů. Ať už se jedná o poradenství, školení, nástroje a pomůcky nebo komplexní nabídky služeb.

Odvětví
Naše odborná znalost odvětví

Expertíza v nejrůznějších odvětvích

Víme, že každé odvětví má svoje specifika a proto jsou požadavky na zařízení a aplikace velmi rozdílné. Jestliže nenaleznete referenci z Vašeho odvětví - kontaktujte nás. Najdeme to správné řešení pohonu pro Vás.