Dočasné uložení zavazadel na letišti

 • Dočasné uložení zavazadel

  Dočasné uložení zavazadel

  Bezpečně dočasně uložit předem odevzdaná zavazadla

Když cestující odevzdají zavazadla dlouho před odletem nebo si udělají další zastávku, dostanou se jejich kufry do úložiště zavazadel. Naše inteligentní pohonné systémy se postarají o to, aby bylo možné si každé jednotlivé zavazadlo kdykoli vyžádat.

Výhody pro vás

 • Vysoké úspory energie

  až 50 % díky vysoce účinným mechatronickým pohonům a díky inteligentnímu meziobvodovému připojení u regálových zakladačů.
 • Flexibilní skladování

  díky spolehlivé technice pohonu, s níž se zavazadlo dostane spolehlivě na místo uložení a později přesně na místo určení.
 • Přesné polohování

  díky precizní řídicí technice se softwarovými moduly, které jsou dokonale šité na míru Vaší aplikaci.
 • Nízké provozní náklady

  díky minimalizovaným skladovým zásobám v důsledku menšího počtu variant a díky vysoké spolehlivosti pohonů odolných proti přetížení.

Naše řešení pro šetrné a spolehlivé dočasné uložení zavazadel

Dopravníková linka

Energeticky účinný a spolehlivý pohyb pásových dopravníků

Konkurenceschopnost na jedné straně a vysoké požadavky na ochranu životního prostředí na straně druhé staví provozovatele letišť před závažná rozhodnutí. Proto je stále více přepravních zařízení včetně elektrických pohonů prověřováno z hlediska spotřeby energie a nákladů na údržbu. A stále častěji jsou naše mechatronické pohonné jednotky první volbou při modernizacích. Díky prověřené odolnosti proti přetížení a extrémně vysoké účinnosti IE4 zajistí i Vašim zařízením bezpečnou budoucnost.

Naše nabídka pro Vaši aplikaci

Mechatronická pohonná jednotka MOVIGEAR®

Převodovka, motor a elektronika v jediném kompaktním zařízení s vysokou úsporou energie až 50 %

Elektronický motor DRC..

Chcete být flexibilní, zvolit si volně svou převodovku a přímo ji namontovat? Pak je optimální volbou synchronní motor s permanentním buzením v třídě účinnosti IE4 s integrovanou elektronikou pohonu.

Standardní převodovky

Náš stavebnicový systém má pro Vás připravenou bohatou nabídku standardních převodových motorů - ideální pro přímou montáž na elektronický motor DRC.. .

Vertikální třídiče

Dokonalé a šetrné rozdělování zavazadel na dopravníkové linky instalované nad sebou

Při vertikálním přetřídění zavazadel na níže nebo výše položené dopravníky se nesmí i přes vysokou přepravní rychlost žádné ze zavazadel zbytečně opotřebit nebo dokonce poškodit. Cestující se konec konců spoléhají na to, že své kufry dostanou zpátky, aniž by utrpěly újmu. Klidně a spolehlivě pracující pohony poskytují provozovatelům letišť potřebnou jistotu. A díky vysoké účinnosti dosahují navíc i podstatnou úsporu energie.

Naše nabídka pro Vaši aplikaci

Mechatronická pohonná jednotka MOVIGEAR®

Převodovka, motor a elektronika v jediném kompaktním zařízení s vysokou úsporou energie až 50 %.

Elektronický motor DRC..

Chcete být flexibilní, zvolit si volně svou převodovku a přímo ji namontovat? Pak je optimální volbou synchronní motor s permanentním buzením v třídě účinnosti IE4 s integrovanou elektronikou pohonu.

Standardní převodovky

Náš stavebnicový systém má pro Vás připravenou bohatou nabídku standardních převodových motorů - ideální pro přímou montáž na elektronický motor DRC.. .

Regálový zakladač

Přesně uskladnit a odebrat zavazadlo v plně automatických meziskladech

U úložišť zavazadel v letištním terminálu zajišťují plně automatizované regálové zakladače rychlé a spolehlivé uložení a odběr kufrů, cestovních tašek, batohů nebo i objemných zavazadel cestujících.U úložišť zavazadel v letištním terminálu zajišťují plně automatizované regálové zakladače rychlé a spolehlivé uložení a odběr kufrů, cestovních tašek, batohů nebo i objemných zavazadel cestujících. Rozhodující pro požadavky na skladovací techniku je kromě přepravované hmotnosti i počet požadovaných dvojitých cyklů za hodinu a rozměry skladu.

Naše nabídka pro Vaši aplikaci

Převodové servomotory

Maximální dynamika, kompaktní konstrukce, nízký moment setrvačnosti a vysoká odolnost proti přetížení jsou nejdůležitější vlastnosti našich převodových servomotorů. Tak můžete komfortně a hospodárně realizovat náročné manipulační operace.

Víceosý servozesilovač MOVIAXIS®

Pro automatizaci vysoce dynamických víceosých pohybů je víceosý servozesilovač MOVIAXIS®s master modulem optimální výkonné a spolehlivé řešení.

Řídicí jednotka pro řízení pohybu MOVI-PLC®

Řídicí software MOVI-PLC®poskytuje pro řadu aplikací předvyrobené a účinné programové moduly. Mezi ně patří i softwarový modul Energeticky úsporný regálový zakladač.

Aplikační řešení Balíček MAXOLUTION®Regálový zakladač

Předdefinované varianty řešení v aplikačním balíčku "Regálový zakladač" nabízejí kromě speciálních energeticky úsporných algoritmů ke koordinaci os zdvihu a pojezdu i zadané aplikační a rekuperační moduly. Tak můžete ušetřit až 50 % energie.

Kontakt
Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní aplikaci a chtěli byste od nás poradit? Pošlete nám zprávu se svými dotazy.

Poslat dotaz
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Poslední návštěva