Karosárna v automobilovém průmyslu

 • Karosárna v automobilovém průmyslu

  Karosárna

  Výroba surových karoserií se vyznačuje vysokou úrovní automatizace a klade nejvyšší požadavky na flexibilitu při střídání modelů.

Nový design zařízení při každé změně modelu, maximální strojní bezpečnost a komunikace v reálném čase - požadavky v karosárně jsou rozmanité. Zajistěte si potřebnou kontinuitu, bezpečnost a spolehlivost.

Výhody pro vás

 • Snížení komplexnosti

  s integrovanými řešeními pohonu a automatizace pro vyšší flexibilitu a dostupnost
 • Zvýšení bezpečnosti

  s naší osvědčenou bezpečnostní technikou a dlouholetými zkušenostmi v oboru

Naše řešení pro karosárnu

Stacionární přepravní technika

Přepravní technika má velmi mnohostranné využití. Kromě modulární konstrukce je velmi důležité především snížení počtu variant. S našimi balíčky MAXOLUTION®kromě komplexnosti zařízení výrazně snížíte i náklady na instalaci. Naše pohonná technika a naše odborné znalosti garantují maximální produktivitu, energetickou účinnost a spolehlivost Vašich zařízení. Společně s Vámi vypracují naši poradci koncepce individuálně šité na míru Vašim požadavkům.

Naše řešení pro Vaše požadavky

Mobilní přepravní technika

Mobilní přepravní technika v karosárně
p

Realizujeme variabilní a efektivní mobilní přepravní systémy, které nezávisle řídí vnitropodnikový tok materiálu a přispívají tak k větší hospodárnosti. Nabízíme vhodné produkty a systémy od pohonné a automatizační techniky přes bezpečnostní techniku až po hospodaření s energií. Naši kompetentní poradci společně s Vámi vypracují perspektivní koncepce a poskytnou Vám rozsáhlou podporu.

Naše řešení pro Vaše požadavky

Elektrické závěsné dráhy EHB

Vaše výhody s naší pohonnou technikou: jednoduché uvedení do provozu a ovládání, vyšší bezpečnost a flexibilita, a především nízké náklady na instalaci a provoz.

Regálové zakladače RGB

Vysoká dostupnost pohonné techniky, nízké náklady na údržbu a úspora energie až 50 % díky rekuperačním modulům – to jsou důvody, proč jsou naše regálové zakladače tak atraktivní.

Bezobslužné dopravní systémy FTS

Vaše výhody v porovnání s jinými automatizovanými logistickými systémy: velká flexibilita, nezastavění plochy, standardizace a v konečném důsledku vysoká ekonomická efektivita.

Kontakt
Navázání kontaktu k tématu Karosárna v automobilovém průmyslu

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní aplikaci a chtěli byste od nás poradit? Pošlete nám zprávu se svými dotazy.

Poslat dotaz
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Poslední návštěva