Lisovna v automobilovém průmyslu

 • Lisovna v automobilovém průmyslu

  Lisovna

  Od pásové oceli ke karoserii - tento proces musí být ideálně navržen a musí probíhat hladce.

Produktivita v lisovně ve značné míře závisí na dokonalé souhře všech komponentů pohonu. S naší pohonnou technikou a našimi automatizačními řešeními budou Vaše zařízení fungovat spolehlivě a budou plně propojená.

Výhody pro vás

 • Konkurenční výhody

  díky vysoké procesní spolehlivosti s našimi inovativními, bezpečnými a plně propojenými koncepcemi a produkty.
 • Zvýšení produktivity

  díky optimální komunikační schopnosti všech automatizačních komponent od řízení přes pohony až po monitoring.

Naše řešení pro lisovnu

Stacionární přepravní technika

Stacionární přepravní technika v lisovně

Přepravní technika hraje ve výrobě automobilů velmi důležitou roli. Kromě modulární konstrukce je velmi důležité především snížení počtu variant, aby bylo možné zvýšit flexibilitu a minimalizovat náklady. S našimi balíčky MAXOLUTION®kromě komplexnosti zařízení výrazně snížíte i náklady na instalaci. Naše pohonná technika a naše odborné znalosti garantují maximální produktivitu, energetickou účinnost a spolehlivost ve Vašich zařízeních. Společně s Vámi vypracují naši poradci koncepce individuálně šité na míru Vašim požadavkům.

Naše řešení pro Vaše požadavky

Mobilní přepravní technika

Mobilní přepravní technika v lisovně
Mobilní přepravní technika v lisovně

Realizujeme variabilní a efektivní mobilní přepravní systémy, které nezávisle řídí vnitropodnikový tok materiálu a přispívají tak k větší hospodárnosti. Nabízíme vhodné produkty a systémy od pohonné a automatizační techniky přes bezpečnostní techniku až po hospodaření s energií. Naši kompetentní poradci společně s Vámi vypracují perspektivní koncepce a poskytnou Vám rozsáhlou podporu.

Naše řešení pro Vaše požadavky

Elektrické závěsné dráhy

Vaše výhody při použití naší pohonné techniky: Jednoduché uvedení do provozu a ovládání, vyšší bezpečnost a flexibilita, a především: nízké náklady na instalaci a provoz.

Bezobslužné dopravní systémy

Bezobslužné dopravní systémy nabízejí v porovnání s jinými automatizovanými logistickými systémy velkou flexibilitu, nezastavění plochy, standardizaci a vysokou ekonomickou efektivitu.

Regálové zakladače

Vysoká dostupnost pohonné techniky, nízké náklady na údržbu a úspora energie až 50 % díky rekuperačním modulům jsou důvody, proč jsou naše regálové zakladače tak atraktivní.

Kontakt
Navázání kontaktu k tématu Lisovna v automobilovém průmyslu

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní aplikaci a chtěli byste od nás poradit? Pošlete nám zprávu se svými dotazy.

Poslat dotaz
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Poslední návštěva