Lisovna v automobilovém průmyslu

 • Lisovna v automobilovém průmyslu

  Lisovna

  Od pásové oceli ke karoserii - tento proces musí být ideálně navržen a musí probíhat hladce.

Produktivita v lisovně ve značné míře závisí na dokonalé souhře všech komponentů pohonu. S naší pohonnou technikou a našimi automatizačními řešeními budou Vaše zařízení fungovat spolehlivě a budou plně propojená.

Výhody pro vás

 • Konkurenční výhody

  díky vysoké procesní spolehlivosti s našimi inovativními, bezpečnými a plně propojenými koncepcemi a produkty.
 • Zvýšení produktivity

  díky optimální komunikační schopnosti všech automatizačních komponent od řízení přes pohony až po monitoring.

Naše řešení pro lisovnu

Stacionární přepravní technika

Přepravní technika hraje ve výrobě automobilů velmi důležitou roli. Kromě modulární konstrukce je velmi důležité především snížení počtu variant, aby bylo možné zvýšit flexibilitu a minimalizovat náklady. S našimi balíčky MAXOLUTION®kromě komplexnosti zařízení výrazně snížíte i náklady na instalaci. Naše pohonná technika a naše odborné znalosti garantují maximální produktivitu, energetickou účinnost a spolehlivost ve Vašich zařízeních. Společně s Vámi vypracují naši poradci koncepce individuálně šité na míru Vašim požadavkům.

Naše řešení pro Vaše požadavky

Mobilní přepravní technika

Mobilní přepravní technika v lisovně
Mobilní přepravní technika v lisovně

Realizujeme variabilní a efektivní mobilní přepravní systémy, které nezávisle řídí vnitropodnikový tok materiálu a přispívají tak k větší hospodárnosti. Nabízíme vhodné produkty a systémy od pohonné a automatizační techniky přes bezpečnostní techniku až po hospodaření s energií. Naši kompetentní poradci společně s Vámi vypracují perspektivní koncepce a poskytnou Vám rozsáhlou podporu.

Naše řešení pro Vaše požadavky

Elektrické závěsné dráhy

Vaše výhody při použití naší pohonné techniky: Jednoduché uvedení do provozu a ovládání, vyšší bezpečnost a flexibilita, a především: nízké náklady na instalaci a provoz.

Bezobslužné dopravní systémy

Bezobslužné dopravní systémy nabízejí v porovnání s jinými automatizovanými logistickými systémy velkou flexibilitu, nezastavění plochy, standardizaci a vysokou ekonomickou efektivitu.

Regálové zakladače

Vysoká dostupnost pohonné techniky, nízké náklady na údržbu a úspora energie až 50 % díky rekuperačním modulům jsou důvody, proč jsou naše regálové zakladače tak atraktivní.

Kontakt
Navázání kontaktu k tématu Lisovna v automobilovém průmyslu

Jsme tu pro Vás!

Máte konkrétní aplikaci a chtěli byste od nás poradit? Pošlete nám zprávu se svými dotazy.

Poslat dotaz
Kontakt

Zadejte prosím své PSČ pro nalezení vhodné kontaktní osoby.

Poslední návštěva